Отзывы о компании KMA ua
- Покупатель
На виробництво треба був форматний станок на 3 зміни. Так як наше підприємство находиться в м. Луцьк, то була можливість приїхати до них на склад. Розглядали багато варіантів, і вибір пав на Австрійський станок. Нас проконсультували і сказали що він не нам при такій навантаженні довго не прослужить. Порекомендували взяти Бельгійський станок Z 3200. Не вникаючи в характеристики вже можна було побачити різницю в верстатах. Ціна була вища на нього, але нам пообіцяли (і зробили) знижку на нього. Також своїм транспортом привезли і безкоштовно налаштували. Станком повністю задоволені. Відробляє 3 зміни без нарікань.
- Комментарий продавца
Завжди таді бачити кліентів у нас на складі! Тим більше коли це земляки. Хай стано слушить і приносить прибуток. Дякуємо що залишили відгук. Будемо раді Вас знову бачити.
- Комментарий продавца
- Ігор М.
Покупала здесь на предприятие Mel 2. Заказ cделала через корзину. Перезвонили в течении 20 минут, перед оформлением заказа спросили, на какой станок нам нужно выставлять пилы. отправили в тот же день, Интаймом, бесплатно. Товар упаковали хорошо, поэтому при перевозке никаких повреждений. Магазин рекомендую.
- Комментарий продавца
Спасибо за хороший отзыв!
- Комментарий продавца
- Покупатель
Купував обладнання для столярного цеху, знайшов в інтернеті, приїхав подивиться вживу, в наявності величезний виставковий зал де мені дали можливість навіть попрацювати на станках.
Доставили безкоштовно до Житомира, запустили в роботу, виписали документи і гарантію
Я задоволений на 200%, можу рекомендувати хлопців.
П.с ціна це окрема тема, можна домовлятися)
Мені вийшло суттєво дешевше ніж ціна на сайті, та й взагалі по Україні.- Комментарий продавца
Дякую що написали відгук! Мы розуміємо що для того що б вибрати станок "для себе" треба його побачити і потрогати, тому і зробили виставковий зал.
Приемно бачити що хлопці не дарма стараються. Так як ми представники наших брендів, то по ціні сміливо можемо говорити.
Решта магазинів по Україні це наші диллери. Завжди вигідніше купувати з перших рук, ніш в посередника. Продуктивної Вам роботи на станку!
- Комментарий продавца
- Николай М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
В черговий раз задоволений співпрацею і покупкою станків у компанії " КМА-Україна" на всі 100%! Дякую співробітникам компанії за їхню працю.
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за довіру до нашої компанії і хороші слова!
- Комментарий продавца
- Покупатель
Покупал форматно-раскроечный станок Holzmann Fks 305-3200 , заказал по телефону, станок привезли в Бучу, установили, настроили без всяких предоплат поверив на слово, по цене сделали нормальную скидку + доставку и наладку в тут цену.
Станок приятно удивил за такие деньги, масивная каретка, чугунный стол и механизм пилы, достаточно высокое качество распила.
Могу рекомендовать станок к приобретению на небольшое производство как у меня- Комментарий продавца
Спасибо что нашли время на отзыв! Вы сделали хороший выбор станка. По Вашему разговору было понятно что Вы реальный клиент, потому и пошли Вам на встречу. Если ещё что будет нужно - обращайтесь!
- Комментарий продавца
- Віктор Ш.
Товар в наличии, быстро доставили станок, сделали наладку. Спасибо.
- Комментарий продавца
Хорошо что все хорошо! Спасибо Вам за отзыв.
- Комментарий продавца
- Партнер
Купив станок шлифувальний Holzmann KOS 2510, порадили взяти ще витяжку. Зробили знижку. Покупкою задоволений, комплектація повна.
Дякую, рекомендую!- Комментарий продавца
Дякуемо що обрали нас!
- Комментарий продавца
- Партнер
Купил станок форматно-раскроечный Holzmann, ребята оперативно доставили, собрали и запустили в работу.
Отличный станок за свои деньги, мощный, тяжелый, хорошо сделан и качественно собран.
Рекомендую к покупке на небольшой цех.
П.С Сделали приличную скидку и быстро и качественно обслужили.- Комментарий продавца
Спасибо за отзыв! Обращайтесь ещё!
- Комментарий продавца
- Степан Ч.
Заказывал фрезер FS 160l и фуганок Hob 260, порекомендовали взять еще вытяжку, сделали скидку 15% на вытяжку и подарили устройство для установки ножей к фуганку-рейсмусу.
Огромное спасибо!- Комментарий продавца
Пусть служит, всего доброго!
- Комментарий продавца
- Ольга М.
Комплектував собі цех з 6-ти станків в Броварах, станки підібрали професійно, щось радили,від чогось відмовляли.
Зробили доставку і наладку в ціну станків, а також зробили чималеньку знижку на великому замовленні.- Комментарий продавца
Дякуємо що обрали нас!
- Комментарий продавца
